Poza dostawami kompletnych zbiorników, firma Mostostalex oferuje także usługi montażu, serwisu i konserwacji oraz regeneracji stalowych, skręcanych zbiorników różnych typów i zastosowań.

 

Jesteśmy uznaną na polskim rynku firmą montażową specjalizującą się w technologiach ocynkowanych zbiorników membranowych (uszczelnienia w systemach EPDM i Butyl) oraz szkliwionych zbiorników (emaliowanych) uszczelnianych w systemie mastyki (kitowane).

 

Montaż zbiorników wykonujemy z komponentów w oparciu o własną produkcję lub w całości dostarczonych przez Klienta. Zbiorniki skręcamy na placu budowy wraz z montażem izolacji termicznej, instalacją wyposażenia, np. orurowania technologicznego, armatury i innych niezbędnych urządzeń.

 

W ramach powierzonego zakresu prac montażowych, nadzorujemy dostawy i rozładunki komponentów wraz z weryfikacją jakościowo-ilościową towaru. Po zakończeniu montażu, nadzorujemy próby i rozruchy wybudowanych zbiorników. Przeprowadzamy szkolenia pracowników ze strony Użytkownika z eksploatacji zbiorników.

 

Świadczymy usługi serwisowe i naprawy zbiorników różnych typów i producentów. Usuwamy usterki przecieków lub awarii armatury. Dostarczamy i wymieniamy ich wyposażenie (np. grzałki). Modernizujemy technologię zbiorników - np. dachy samonośne, dodatkowe przewody technologiczne. Wykonujemy także skomplikowane prace regeneracji lub wymiany systemów uszczelnienia zbiorników.

 

Kilka ekip montażowych gwarantuje naszą dyspozycyjność i mobilność. Realizujemy montaże zbiorników na wielu frontach jednocześnie. Prace podejmujemy w dowolnym miejscu kraju i poza jego granicami.

 

Firma Mostostalex specjalizuje się także w branży konstrukcji stalowych, oferując projektowanie, produkcję i montaż lekkich hal stalowych oraz innych stalowych budowli.

 

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę Klienta.


polska wersja angielska wersja niemiecka wersja czeska wersja węgierska wersja ukraińska wersja